Salon Schönez

Úprava a stříhání psů malých a středních plemen

Kurzy stříhání psů


Kurzy stříhání


Pokud máte zájem o některý z těchto kurzů, kontaktujte mě:

e-mail: upravna@salonschonez.cz

mobil: 737 349 697 nebo 608 658 163

Přihláška Vám bude zaslána obratem.

Po rezervaci termínu kurzu je nutno složit zálohu ve výši 500,- Kč. Údaje pro platbu obdržíte po odeslání vyplněné přihlášky. Náplň kurzu může být po dohodě přizpůsobena požadavkům účastníka.

Upozornění:

Pokud po rezervaci termínu a odeslání závazné přihlášky do kurzu nenastoupíte, záloha propadá a je nevratná. Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát. 

Vzor získaného certifikátu:


1) Kurz stříhání psů pro začátečníky - 1 denní (9 - 17 hod)

Cena kurzu: 4500,- Kč

Stříhací nářadí bude účastníkovi kurzu zapůjčeno. Kurz je individuální pro jednu osobu, časový termín dohodou po vzájemné konzultaci náplň kurzu může být přizpůsobena požadavkům zákazníka

Náplň kurzu:

  1. Teoretická část - typy srsti jednotlivých plemen psů, použití vhodné kosmetiky pro ošetření a údržbu srsti i kůže, výběr vhodných střihacích nástrojů, jejich používání a údržba, výběr vhodného vybavení salonu, pracovní oblečení, hygiena, přístup k zákazníkovi a k jeho pejskovi.
  2. Praktická část - ukázka vlastního stříhání a trimování, koupání, vysoušení, čištění a depilace uší, stříhání drápů (dle domluvy si můžete přivést vlastního pejska). 

2) Kurz stříhání psů pro začátečníky - 2 denní (9 - 17 hod)

Cena kurzu: 8500,- Kč

Stříhací nářadí bude účastníkovi kurzu zapůjčeno. Kurz je individuální pro jednu osobu, časový termín dohodou po vzájemné konzultaci náplň kurzu může být přizpůsobena požadavkům zákazníka

Náplň kurzu 1.den (10 - 16 hod):

  1. Teoretická část - typy srsti jednotlivých plemen psů, použití vhodné kosmetiky pro ošetření a údržbu srsti i kůže, výběr vhodných střihacích nástrojů, jejich používání a údržba, výběr vhodného vybavení salonu, pracovní oblečení, hygiena, přístup k zákazníkovi a k jeho pejskovi.
  2. Praktická část - ukázka vlastního stříhání a trimování, koupání, vysoušení, čištění a depilace uší, stříhání drápů. 

Náplň kurzu 2.den (10 - 16 hod):

  1. Praktická část - kompletní úprava včetně koupání a vysoušení 2 pejsků pod vedením instruktora (dlouhosrsté plemeno a plemeno vyžadující trimování).

3) Kurz stříhání psů: střihy a úprava dlouhosrstých plemen - 1 denní (9 - 17 hod)

Cena kurzu: 4000,- Kč

Kurz je individuální pro jednu osobu, časový termín dohodou po vzájemné konzultaci náplň kurzu může být přizpůsobena požadavkům zákazníka.

Náplň kurzu:

  1. Teoretická část - úprava štěněčí srsti, úprava dlouhosrstých plemen, úprava starých psů, kříženci
  2. Praktická část - střih konkrétního plemene dle zájmu zákazníka (pro tento kurz je nutno si zajistit vlastního pejska a přinést si své nářadí).

4) Kurz stříhání, údržby a péče o psa pro laickou veřejnost - 1 denní (9 - 17 hod)

Cena kurzu: 3000,- Kč

Kurz je individuální pro jednu osobu, časový termín dohodou po vzájemné konzultaci. Náplň kurzu může být přizpůsobena požadavkům zákazníka.

Náplň kurzu: 

  1. Kurz je zaměřen na konkrétní plemeno. V tomto kurzu se dozvíte něco málo o povahových rysech pejska (dle plemene) a jeho základní výchově.
  2. Naučíte se jak správně zacházet a přistupovat k svému pejskovi při různých úkonech jako je česání, koupání, vysoušení, čištění uší a zubů tak, aby jste většinu těchto procedur zvládly se svým kamarádem v pohodě sami doma. Během tohoto kurzu bude váš psí kamarád vyčesaný, ostříhaný a vykoupaný.